Y1000WCS Yellow Induction 1000watt Free Standing Counter Top Unit - 385mm x 385mm x 100mm 10amp plug
SKU: Y1000WCS
Availability: Please contact us for the availability of this item,
Regular price
Regular price
Sale price
Hurry, only 0 item(s) left in stock!
FEATURES INCLUDE:
  • Free Standing Unit mounted in attractive chrome
  • stand with on-board
  • Ceramic glass dimension: 360 x 380 x 4mm (thick).
  • 1000 watts. 10 amp plug
  • Dimensions: 385 x 385 x 100mm
Silver Chef Leasing
Select Sliverchef at checkout, pay nothing now.
QTY:
Delivery in 10 business days.
Free Shipping
Free Returns
Learn More.
Covid-19 Shipping Delay Notice
10 customers are viewing this product
FEATURES INCLUDE:
  • stand with on-board
  • 1000 watts. 10 amp plug